Рукав для запікання ЧойсіК BOX 29/3 – термостійка плівка для духовки, 29 см
-10%

10 ₴
9 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2-080203
+380 (67) 008-00-37
Великий ОПТповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукав для запікання ЧойсіК BOX 29/3 призначений для приготування страв у духовці з максимальним збереженням смаку, аромату та соковитості продуктів.
Ідеально підходить для м’яса, риби, птиці, овочів і випічки.
Завдяки термостійкій харчовій плівці страви готуються без додавання зайвого жиру, а духовка залишається чистою.
✅ Переваги:
-
Ширина 29 см – зручно для більшості форм і дек
-
Витримує високі температури
-
Зберігає соковитість і аромат страв
-
Підходить для приготування без жиру
-
Є інструкція з використання
📦 Характеристики:
-
Тип: рукав для запікання
-
Ширина: 29 см
-
Матеріал: термостійка харчова плівка
-
Упаковка: картонна коробка BOX
-
Виробник: ЧойсіК
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Рукав для запікання |
| Упаковка продуктів | Ручна |
| Матеріал | Поліетилентерефталат |
| Ширина в рулоні | 290 мм |
| Колір | Прозорий |
| Виробник | ЧойсіК |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина листа | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 28 см |
| Торгова Марка | ЧойсіК |
- Ціна: 9 ₴
